Planning lesgevers

Woensdag puppyparty 19:30u: (VOORLOPIG GEEN PUPPYPARTY!!)

Vrijdag 2 oktoberber 2020
19.00u to 20.00u GP II Werner P
20.00u tot 21.00u GP I Linda
21.00u tot 22.00u Wed. Debutanten Harry
20.15u tot 21.15u Recreanten Magna

Woensdag 2020
Zondag 4 oktober 2020
Onthaal: - Proeven:
Onthaal:Proeven:
Pups       Pups      
Pre-junior       Pre-junior      
Juniors       Juniors      
A-klas       A-klas   CLUB  
B-klas       B-klas KAMPIOEN SCHAP  
C-klas       C-klas      
               
Treibball       Debut      
W-Deb              
Prog I              
Prog II              

Vrijdag 9 oktoberber 2020
19.00u to 20.00u GP II Werner P
20.00u tot 21.00u GP I Werner C
21.00u tot 22.00u Wed. Debutanten Harry en/of Linda
20.15u tot 21.15u Recreanten Anja V

Woensdag 7 oktober 2020
Zondag 11 oktober 2020
Onthaal: Karine Proeven:
Onthaal:John
Pups Leen Els Marina Pups Leen Marina Dany
Pre-junior Leen Els Marina Pre-junior Leen Marina Dany
Juniors Filip Dany   Juniors Priscilla John  
A-klas       A-klas      
B-klas Tania Werner C   B-klas Rit Nancy  
C-klas Iris     C-klas Magna    
Brevet C René     Brevet C René    
Treibball Hilde Martine Carine Debut Paul Annik  
W-Deb Harry            
Prog I Ludo            
Prog II Werner P            

Vrijdag 16 oktober 2020
19.00u to 20.00u GP II Werner P
20.00u tot 21.00u GP I Werner C
21.00u tot 22.00u Wed. Debutanten Harry en/of Linda
20.15u tot 21.15u Recreanten Priscilla (Rally O)

woensdag 14 oktober 2020
Zondag 18 oktober 2020
Onthaal: Karine
Onthaal: John
Pups Werner C   Marina Pups Leen Marina Els
Pre-junior Werner C   Marina Pre-junior Leen Marina Els
Juniors Priscilla John   Juniors Werner C Dany  
A-klas       A-klas      
B-klas Tania Filip   B-klas Rit Filip  
C-klas Iris     C-klas Magna    
Brevet C René Magna   Brevet C René    
Treibball Hilde Martine Carine Debut Paul Annik  
W-Deb Harry            
Prog I Werner VdW            
Prog II Ludo            

Vrijdag 23 oktober 2020
19.00u to 20.00u GP II Werner P
20.00u tot 21.00u GP I Werner C
21.00u tot 22.00u Wed. Debutanten Harry en/of Linda
20.15u tot 21.15u Recreanten Magna

woensdag 21 oktober 2020
Zondag 25 oktober 2020
Onthaal: Karine
Onthaal: John     NAM. = SOC. TEST
Pups Leen Els Marina Pups Leen Dany Marina
Pre-junior Leen Els Marina Pre-junior Leen Dany Marina
Juniors Priscilla Dany   Juniors Carine John  
A-klas       A-klas      
B-klas Tania Filip   B-klas Rit Carine  
C-klas Iris     C-klas Carine    
Brevet C René Magna   Brevet C René    
Treibball Hilde Martine Carine Debut Paul    
W-Deb Werner VdW            
Prog I Ludo            
Prog II Werner P            

Vrijdag 30 oktober 2020
19.00u to 20.00u GP II Werner P
20.00u tot 21.00u GP I Werner C
21.00u tot 22.00u Wed. Debutanten Harry en/of Linda
20.15u tot 21.15u Recreanten Priscilla (Rally O)

woensdag 28 oktober 2020
Zondag 2020
Onthaal: Karine
Onthaal:
Pups Leen Els Marina Pups      
Pre-junior Leen Els Marina Pre-junior      
Juniors Filip Dany   Juniors      
A-klas       A-klas      
B-klas Tania Dany   B-klas      
C-klas Iris     C-klas      
Brevet C René            
Treibball Hilde Martine Carine Debut      
W-Deb Harry            
Prog I Werner VdW            
Prog II Ludo            

Puppyparty: 2020 om 19.30u.


©HSPallieter                          Honden weten Waarom!